• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ВИЛА АЛБЕРТ

КСАМИЛ – АЛБАНИЈА – ЛЕТО 2022

ВИЛА АЛБЕРТ

Вила Алберт – Ксамил е на 80 м од Бела Виста плажа. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија опремени со кујна, фрижидер, wi-fi, клима (вклучена во цената) тераси.

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7

НОЌЕВАЊА

 

термин

ноќи 1/3студио

1/4студио

 

28.05-04.06.2022

7 105е

140е

 

04.06-11.06.2022

7 105е

140е

 

11.06-18.06.2022

7 175е

245е

 

18.06 – 25.06.2022

7 225е

280е

 

25.06 – 02.07.2022

7 245е

315е

 

02.07-09.07.2022

7 265е

335е

 

09.07-16.07.2022

7 295е

350е

 

16.07-23.07.2022

7 315е

370е

 

23.07-30.07.2022

7 315е

370е

 

30.07-06.08.2022

7 315е

370е

 

06.08-13.08.2022

7 315е

370е

 

13.08-20.08.2021

7 315е

370е

 

20.08-27.08.2022

7 315е

370е

 

27.08-03.09.2022

7 290е

      350е

 

03.09-10.09.2022

7 245е

315е

 

10.09-17.09.2022

7 225е

280е

 

17.09-24.09.2022

7 150е

180е

 

24.09-01.10.2022

7 120е

150е

 

НАПОМЕНА:
– Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
-За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот  термин
– Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-11.99  год.) 40 евра
– Време на тргнување
Штип (нова пошта) во 21.00 ч
-Скопје (Вип паркинг) во 22. 00 ч
-Тетово (Веро) во 23.00 ч
-Гостивар(бунар петрол на автопат) во 23.30 ч
-Кичево (Лук оил на излез) во 00.30 ч
Струга (Подмоље бензиска Бесјани) во 1.30 ч
– Поаѓање  еден ден пред наведените датуми во табелата ​
– Поаѓање од Ксамил во 15.00 ч.
-строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)
– Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 09.00 часот

НАПОМЕНА
*Хигиената во апартманот за време на престојот ја одржуваат самите гости

*По завршување на вашето летување должни сте да го оставите студиото/Апартманот во чиста состојба .Во случај на причинета штета за време на престојот  Корисникот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

*Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на климата сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот додека сте надвор од собата.

*Јачината на сигналот на интернет зависи исклучиво од давателот на услугата
*Фотографиите од сместувањето се од повеќе соби а не се селектирани од една соба
*Строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)