VILLA EMANOUELA (24)

Emanuela се наоѓа во новиот дел на Сарти, оддалечена околу 200 м од плажа. Располага со квалитетни и модерно опремени студија, наменети за сместување на две до три лица, како и четворокреветни апартмани. Сите сместувачки единици се наоѓаат на приземје, околу базенот. Сите се комплетно опремени и имаат кујнски дел, купатило, трем тераса, ТВ, бежичен интернет и клима уред со доплата од 6 еур на ден на лице место за (Мај, Јуни и Септември) од 01.07-31.08.2024 е вклучена во цена. Објектот поседува паркинг, скара, базен со лежалки и чадори.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПП ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

На промо цените не следува попуст, и попуст за 2 последователни термина

Првиот и последните два термина се промо цени

ПОНУДАТА СЕ ОДНЕСУВА ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 50% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 50% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 50% УПЛАТА ДО 10.05.2024

 

 

Датуми Triple 1 bedroom app
25.05.2024 - 01.06.2024 209 € 259 €
01.06.2024 - 08.06.2024 289€
369€
08.06.2024 - 15.06.2024 369€
449€
15.06.2024 - 22.06.2024 409€
499€
22.06.2024 - 29.06.2024 479€
549€
29.06.2024 - 06.07.2024 520 € 679€
06.07.2024 - 13.07.2024 609€
749€
13.07.2024 - 20.07.2024 609€
697 €
20.07.2024 - 27.07.2024 609€
749€
27.07.2024 - 03.08.2024 609€
749€
03.08.2024 - 10.08.2024 629€
769€
10.08.2024 - 17.08.2024 629€
769€
17.08.2024 - 24.08.2024 529€
629€
24.08.2024 - 31.08.2024 429€
529€
31.08.2024 - 07.09.2024 359€
459€
07.09.2024 - 14.09.2024 309€
409€
14.09.2024 - 21.09.2024 229 € 269 €
21.09.2024 - 28.09.2024 149 € 209 €

Превоз не се одвива до Сарти, понудата е исклучиво во сопствен превоз. 

Туристичка такса се плаќа на лице место, по 1,5еур по соба на ден. 

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

  • За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин(овој попуст не е важечки за промо термините)
  • Попустите не може да се комбинираат,
  • Во студио е дозволено сместување на лица согласнопредвидениот капацитет (број на кревети)
  • Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
  • Препорачуваме патничко осигурување 150 ден. по лице

Локација:

40.09045244714729, 23.975932661364578