VILA 4 SEASON (NEW) - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата располага со модерно опремени двокреветни и трокреветни студија кои се наоѓаат во спуштено приземје. Студијата се изградени за летната сезона 2017 година. Секоја сместувачка единица има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место).

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Вилата е новоизградена. Се наоѓа на одлична позиција во стариот дел на Сарти, блиску до центарот на градот, а од плажата е оддалечена околу 150м.

40.09709315216382, 23.97773107301638