VILA Teo - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија кои се наоѓаат на приземје, на прв или на втор спрат. Секоја од сместувачките единици има опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима уред (се доплаќа на лице место). Вилата располага со рецепција, а во дворот на вилата има прекрасно уреден тревник со играчки за децата.

 

 

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вила Тео се наоѓа на одлична локација, на самата плажа на крајот од шеталиштето.

40.72723371576089, 23.713061842327875