• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

GRAND HOTEL BANSKO (22)

Хотел Гранд Ројал 4*
 

GRAND ROYALE 4* – Банско
www.grandroyale.bg


БОНУСИ : 7=6 за период на престој 04.01-10.04.2022 | 4=3 за период на престој 01.12-23.12.2021 и 01.03-10.04.2022

Цени по лице за 1 ноќевање 24.12-03.01.2021 04.01-10.03.2021 01.12-23.12.2020

ПОЛУПАНСИОН НП 11.03-10.04.2020
 

НП

Студио 2+1                           68€ 38€ 34€
Едноспален апартман 2+2                           71€  

42€

             36€
Двоспален апартман 4+2                           65€                            36€              32€

 

 

Доплата за полупансион : возрасен – 13€, дете (3-12.99 год.) – 7€

Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,  релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.

 

 

Дополнителни услови : 

 Дете до 2.99 год. – бесплатно
 Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
 Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст
 Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
 За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден