• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

HOTEL LODGE ** (1)

Локација: Во центарот на Маврово.
Сместувачки капацитети:  Хотелот располага со 34 кревети во 15 добро уредени соби, опременни со приватна бања, спа бања, директна телефонска линија и сателитски ТВ прием. 
Услуга: HB (ноќевање со појадок и вечера).
Хотелски содржини: ресторан, бар, хотелот Лоџ ги нуди сите услуги на хотел во луксузен скијачки центар. 


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА СЕЗОНА 2020-2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелатa.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).