VILA Vasilis - 10ноќи - сопствен превоз (17,53)

Опис: Сите сместувачки капацитети се наоѓаат на првиот и вториот кат и сите имаат опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место). При сместување во вила Василис, секој патник мора да има свој кревет (стандарден или помошен); Ова важи и за возрасни и за деца на возраст од две и повеќе години. При сместувањето задолжително се остава депозит во износ од 50 евра.


10% попуст за резервации до 29.02.2024 


- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Вилата има одлична локација. Се наоѓа на околу 70м од плажа, а веднаш до вилата има продавница.

39.97558827994761, 22.657365486508187