• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA KONSTANTIN 1 (17)

Vila Konstantin 1 се наоѓа во непосредна близинана вилата Konstantin 2 и на само 100 метри од плажата.Вилата е во мир и тишина бидејќи се наоѓа во споредна мирна улица и на 250 метри од центарот. Во близина на вилата е главниот паркинг на Полихроно, додека во дворот има туш и скара кои се на располагање на гостите. Во понудата има четирикреветни апартмани на приземје и на прв спрат кои одговараат за сместување на семејство или четири возрасни лица. Апартманите имаат две простории-дневна и спална соба. Во дневната има кауч на развлекување, додека во спалната два стандардни кревети. Секој апартман има сопствена тераса со гарнитура за седење. Кујните се наменети за подготовка на лесни оброци и содржат мини електричен шпорет, садови, голем фрижидер. Апартманите имаат сопствено купатило, клима вклучена во цената, WiFi (со слаб сигнал), TV и крпи. Постелнината и крпите се менуваат на пет дена, а чистењето е на денот на смената.Конформите апартмани и добрата локација ќе Ви овозможат да имате пријатен и опуштен одмор.

-15% попуст за резервација и целосна уплата до 31. јануари

-10% попуст за резервација и целосна уплата до 28. февруари

-5% попуст за резервација и целосна уплата до 31. април

 

 

Цените се изразени во евра за престој од 11 дена / 10 ноќевања
Уплата се врши задолжително во денари по курс 1 евро = 62 денари
Задолжителна доплата од 0,5 евра по ден (5 евра за цел престој) на лице место во вилите