• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

HOTEL IRIS 4*

Хотел Ирис се наоѓа во "срцето" на Златибор, во непосредна близина на црквата и езерото. Гостите можат безплатно да уживаат во хотелскиот базен, спа центар и сауна. Исто така гостите на располагање го имаат и хотелскиот ресторан, бар и бесплатен паркинг. Сите хотелски соби се опремени со ТВ. Хотелските соби се со поглед на планина или со поглед на градина. Гостите на располагање имаат и остава за Ски-опремата.