Aparthotel KIAPEKU-10 НОЌЕВАЊА sopstven prevoz (100)

 

Апартхотел Kiapeku се наоѓа во центарот на Edipsos, на околу 30m oд морето, околу 100m од термалните извори и околу 150m oд плажа. Некој од студијата се со поглед кон морето, а сите се опремени со LCD-TV, клима, WI-FI, кујна, балкон, купатило. Вилата има лифт и бар со салон.  

GPS КООРДИНАТИ: 38°51'13.3"N 23°02'40.0"E   


ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/ ДУПЛЕКС АПАРТМАН ЗА 10  НОЌЕВАЊА

Тип на сместување 

27.05.-
06.06
.

06.06.-
16.06
.

16.06.-
26.06.

26.06.-
06.07
.

06.07.-
16.07.

16.07.-
26.07.

26.07.-
05.08.

05.08.-
15.08.

15.08.-
25.08

25.08.-
04.09.

04.09.-
14.09.

14.09.-
24.09
.

1/2 studio PP

135

175

245

305

355

395

425

425

425

345

255

195

1/2 studio BPM

155

195

275

335

385

425

455

455

455

375

285

215

1/3 studio PP

165

205

285

345

395

435

465

465

465

385

295

225

1/3 studio BPM

185

225

315

375

425

465

495

495

495

415

325

245

1/4 duplex PP

275

335

435

525

575

645

695

695

695

575

425

325

 PP – поглед позади; PM – поглед море

Напомени 

- 2 деца до 10 год можат да користат еден кревет. Дете од 0-3 год може да дели кревет со родителите.
- Клима вклучена во цената. WI-FI и пешкирите  - бесплатни.


СОДРЖИНА НА АПАРТХОТЕЛОТ: WI-FI, бар, лифт, рецепција, салон за одмор 

 

СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, гарнитура за седење на тераса, клима, купатило, пешкири, балкон, LCD TV

Плаќањето ево денари по курс 1 еур = 62 ден 

ВАЖНО!

Од 01.01.2018 год. започнува да се наплаќа такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс).

Износот се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).