VILA Tasos I - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вила Тасос нуди двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија на високо приземје и втор спрат. Сите сместувачки единици имаат опремена кујна, бања, тераса, ТВ, клима (се доплаќа на лице место)


 

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

- Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Лоцирана во мирен дел од градот, на 60 метри од песочната плажа и на помалку од 300 метри од центарот на Ставрос.

40.66325625229513, 23.70546537647475