• Бул. Ослободување
 • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA LUIZA (24)

ВИЛА ЛУИЗА се наоѓа на прва линија од плажа, располага со трокреветни и четворокреветни апартмани. Сите апартмани се со комплет опремена кујнa, сопствен тоалет, ТВ, WiFI, и клима (се доплаќа 5 евра на ден). Апартманите 1/3+1 се лоцирани на приземје, први и втори спрат имаат две простории, спална со 1 брачен кревет и 1 единечен кревет, плус софа во кујна. Апартман 1/3 лоцирани на први и втори кат, две простории, спална со еден брачен и еден единечен кревет и засебна кујна.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

 

Удобности
 •  Клима
 •  WI-FI
 •  Кујна
 • TV
 • Цени - Табела
 • Цени по соба
Датуми1/3 app1/3+1app
25.05.2022 - 01.06.2022 139 € 159 €
01.06.2022 - 08.06.2022 179 € 199 €
08.06.2022 - 15.06.2022 219 € 239 €
15.06.2022 - 22.06.2022 269 € 299 €
22.06.2022 - 29.06.2022 299 € 329 €
29.06.2022 - 06.07.2022 339 € 359 €
06.07.2022 - 13.07.2022 389 € 409 €
13.07.2022 - 20.07.2022 459 € 449 €
20.07.2022 - 27.07.2022 459 € 489 €
27.07.2022 - 03.08.2022 459 € 489 €
03.08.2022 - 10.08.2022 459 € 489 €
10.08.2022 - 17.08.2022 459 € 489 €
17.08.2022 - 24.08.2022 429 € 459 €
24.08.2022 - 31.08.2022 409 € 439 €
31.08.2022 - 07.09.2022 349 € 379 €
07.09.2022 - 14.09.2022 269 € 279 €
14.09.2022 - 21.09.2022 209 € 229 €
21.09.2022 - 28.09.2022 149 € 169 €
Превоз

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

 • Скопје (Дрводекор) – 55€ по лице 
 • Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
 • Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -55€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

 • Битола (спортска сала)-50€ по лице
 • Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€
 • Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице
 • Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
 • Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице

-Деца од 2-11,99год  - 10еур попуст 

 

Време на поаѓање за Врахос:

 • 01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола
 • 01:45 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) трансфер до Битола
 • 12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола
 • 02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола
 • 03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
 • 04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на Перон)
 • 03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола
 • 02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)
 • 02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола
 • 02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)