VILA FLESVOS 10 nokji (sopstven prevoz) (17)

Локација: Апартхотел Флесвос се наоѓа во централниот дел на Пефкохори, на само 120 метри од плажата.

Опис: Располага со двокреветни студија со дополнителен кревет (фотелја на расклопување), сместени во спуштено приземје и на спрат. Секоја сместувачка единица има опремена кујна, бања/тоалет, ТВ, WiFi интернет и клима уред (употребата е вклучена во цената на аранжманот). Сите студија имаат тераса. Постелнината и крпите се менуваат еднаш за време на престојот на гостите. Вилата има рецепција и џакузи базен на покривот (бесплатно користење за гостите на хотелот). Поради својата исклучително добра локација (во самиот центар на градот, со базен, а недалеку од плажата), апартхотелот Флесвос се препорачува за сите категории на туристи.

10 % попуст за целосна уплата до 31.12.2023

 

- 1/2+1 STD SP i 1/2 STD SP се наоѓаат во спуштено приземје

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62