Apartmani Metamorfozis 2 -10ноќи/сопствен превоз (17,53)

Опис: Апартманите Метаморфозис се едни од најдобро опремените апартмани во нашата понуда. Располагаме со трокреветни апартмани, четирикреветни и петкреветни дуплекс апартмани кои имаат две спални соби и дневен престој со кујна и трпезариски дел. Секој апартман има опремена кујна со шпорет,  бања, тераса, фен, ТВ, WIFI, клима вклучена во цената.

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Локација: Вилата се наоѓа во центарот на градот, во близина на црквата и хотелот Симеон. Вилата е составена од две згради од кои Metamorfosis 2 е оддалечена 250 метри од плажата.