• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA NIKO (5)

Вила НИКО на 80 - 90 метри од плажа, располага со 1/2, 1/3, 1/4 студија, (1 дупли и 2 поединечни крвети) и 1/2 + 1/2 дуплекс апартман (2 спални соби со по 2 кревети + дневна соба - погоден за 2 фамилии), 1/3 + 1/3 дуплекс апартман (2 спални соби со по 3 кревети + дневна соба - погоден за 2 фамилии), опремени со: кујна, купатило, ТВ, тераси...  Климата е вклучена во цената. Агенцијата организатор не може да ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот како бесплатна услуга.

 

 

ПЕРИОД

НOЌ 

1/2

стд

1/3

стд

1/4

стд

1/2+1/2

дуплекс

1/3+1/3

дуплекс

01.06-09.06

8

90

95

100

130

140

09.06-17.06

8

160

180

200

240

260

17.06-25.06

8

220

240

260

320

340

25.06-03.07

8

260

280

300

420

440

03.07-11.07

8

320

340

360

480

500

11.07-19.07

8

330

350

370

500

520

19.07-27.07

8

360

380

390

540

560

27.07-04.08

8

360

380

390

540

560

04.08-12.08

8

380

400

420

560

580

12.08-20.08

8

360

380

390

540

560

20.08-28.08

8

320

340

360

500

520

28.08-05.09

8

240

260

280

390

410

05.09-13.09

8

190

210

230

290

300

14.09-22.09

8

130

140

150

180

190

22.09-30.09

8

90

95

105

120

130

 

Цените се изразени во евра за наем на студија или апартмани за 8 ноќевања.            

Доплата за туристичка такса 0.5 еур по соба по ден (се плаќа во агенција).

Автобуски превоз: Од Прилеп 05:00 Враќање: Полихроно 13:30 ч. по локално време.

Цена: 1800 ден. (29 €), за деца до 14 год 1000 ден. (16,5 €) повратен билет.

Задолжително патничко здравствено осигурување - без франшиза. 

 За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите гости.

Собите се напуштаат во 9 ч а сместувањето во 13 ч по локално време.