• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

MONTANA PALACE **** (1)

Локација:  Се наоѓа на 600 метри од ски-жичарата, на 500 метри од центарот на градот.
Сместувачки капацитети: Хотелот располага со 77 соби, беспалтен интернет клима.
Услуга: HB (ноќевање со појадок и вечера).
Хотелски содржини: ресторан, бар, сала за конференции, летна тераса, планинарење, планински велосипедизам, параглајдинг, качување по карпи, караоке пеинтбол.


НАСКОРО ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).