VILA Teodora - 10 ноќевања со сопствен превоз (17,53)

Опис: Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија лоцирани на прв и втор кат. Секое од нив е опремено со кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (со доплата на лице место од 5 € на ден).

10% попуст за резервации до 31.12.2023


- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

 

Локација: Вила Теодора се наоѓа на само 30 метри од море, на пешачката зона.

38.70873978852173, 20.711946034146873