VILA Margarita - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата има сопствен паркинг и простран двор со скара и гарнитура за седење, кои се достапни за гостите на вилата. Нашата понуда вклучува двокреветни и трокреветни апартмани со можност за дополнителен кревет, како и четирикреветни дуплекс апартмани. Секоја сместувачка единица има опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима уред (со доплата од 5 € на ден).

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вила Маргарита се наоѓа во мирен дел од градот, на околу 300 метри од плажа и на околу 300 метри од пристаништето.

 39.41105347222696, 20.23923927116394