APART-HOTEL Maria - 10 nokjevanja (17,53)

Локација: Се наоѓа на 60 м од плажа и на оддалеченост од 1000 м од центарот на градот.

Опис: Апартман/хотел Марија располага со трокреветни и четирикреветни студија кои се наоѓаат на прв и втор спрат. Сите студија се модерно опремени и имаат кујна, ТВ, бања, тераса и клима (вклучена во цената), а имаат поглед на базен и море. Вилата располага со рецепција, WiFi, базен со посебен простор за деца и лежалки околу базенот.


-10% попуст за резервации до 29.02.2024

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Се наоѓа на 60 м од плажа и на оддалеченост од 1000 м од центарот на градот.

40.67263901360625, 23.691059986508186