VILA KIRIAKIS - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија и секое има опремена кујна, бања, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима уред (со доплата на лице место - 5€ на ден во јуни и септември, а во јули и август е вклучена во цената на аранжманот).

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вила Киријакис е идеално лоцирана, во строгиот центар на Сарти, во пешачката зона. Се наоѓа на околу 80 метри од плажата.

40.09574969767865, 23.978777800000003