• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Hotel Anita 3* (61)

Регуларна понуда од Hotel Anita 3*

 

Hotel ANITA 3*

Тип на Соба

Бр на лица

01.06-14.07

15.07-15.08

16.08-30.09

Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок

Studio

2

48

60

50

Туристичка Такса вклучена во цената!

 

___________________________________________________________

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА
Перирод на престој 01.06 – 30.09.2021

 

H.Anita 3* - Becici

 

Цената е дадена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок

Термини

Услуга

Studio 2

Studio 2+1

01.06 - 14.07.2021

ВВ

41€

62€

15.07 - 15.08.2021

ВВ

56€

83€

16.08 - 30.09.2021

ВВ

46€

68€

 

Во цената е вклучено:

- Ноќевање со Појадок
- Спа Центар (Турска Бања , Сауна)

 

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса и хотелско осигурување 1.50€ по лице на ден
- Доплата за вечера 5€ по лице на ден

 

Напомена:
Studio 2 (2 возрасни + 1 дете 2,99 години на кревет со родители)

Studio 2+1 (2 возрасни + 2 деца 1-во дете до 11,99, 2-ро дете до 5,99 години на кревет со родители / или 3 возрасни лица)