VILA Io - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Нашата понуда вклучува сместувачки единици за 2 до 5 лица, се наоѓаат на прв и втор кат и имаат поглед на улица, двор или страничен поглед кон море. Гостите на Вила Io можат бесплатно да го користат базенот на апартхотелот Anna Star, оддалечен околу 100 метри. Сите сместувачки единици имаат опремена кујна, бања/тоалет, крпи, тераса, Wi-Fi интернет, ТВ и клима (се доплаќа на лице место 5 € на ден). Чистење на сместувачките единици, промена на крпи и постелнина е на петтиот ден од престојот.

-10% попуст за резервации до 29.02.2024 


- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вила Io се наоѓа во самиот центар на Потос, на почетокот на пешачката зона каде има бројни пекари, продавници, супермаркети, барови, таверни и ресторани. Од плажата е оддалечена 100 метри.

 40.6103695141489, 24.60707071534425