Akis House - 10 nokjevanja / sopstven prevoz (17,53)

Опис: Сите студија од нашата понуда се наоѓаат на прв спрат и се убаво и модерно опремени, наменети за сместување од 3 до 4 лица. Секое студио има опремена кујна, бања/тоалет, тераса, WiFi интернет, ТВ и клима (се доплаќа на лице место).

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Локација: Вила Акис се наоѓа во самиот центар на Сарти, на околу 50м од плажата.

40.09652431786804, 23.979128171163936