VILA NEKTARIOS (24)

Вила Нектариос Б категорија, се наоѓа во Полихроно, на прва линија до плажа, покрај камениот споменик во Полихорно. Располага со мал број на соби и е идеална за оние кој преферираат плажата да им е близу. 

Вилата нема сопствен паркинг. Сите соби се опремени со клима (вклучена во цената), ТВ, сопствен тоалет, мини кујна опремена со основен прибор за готвење и јадење, балкон, wi-fi (за брзината на интернетот не гарантираме).

Во услугата не се вклучени пешкири. 

 

Цените се изразени за НАЕМ на Студио / Апартман за 7 ноќевања

Цените се изразени во евра, плаќање исклучиво во денарска противвредост од 62мкд. 

Напомена: првите три термини и последните два се промо цени и на нив не следува попуст

 

Трокреветните студиа се наоѓаат на приземје, и балконот е во правец кон друга вила, имаат еден дупли кревет и едно единечно легло, кујната е одделена од спалниот дел кој се затвара со врата, располагаат со сопствен тоалет со туш кадичка, кујната е опремена со основен прибор за готвење и јадење и мал фрижидер, имаат ТВ и клима вклучена во цената. 

Двоспалниот апартман се наоѓа на прв спрат и истиот се состои од кујна опремена за готвење и јадење, од неа се влага во две посебни спални од кои едната е со две единечни легла, другата со еден спален кревет, овој апартман има балкон со поглед на море. 

Едноспалниот апартман се наоѓа на прв спрат и истиот се состои од две простории, погодни за сместување на 5 возрасни лица, т.е во спалната има 3 единечни легла и тераса која гледа према море, и голема просторија каде е кујната опремена со основен прибор за готвење и јадење, и две единечни легла. 

 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 100% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

Датуми Triple 2 bedroom app 1 bedroom app 5pax
16.05.2024 - 23.05.2024 79 € 99 € 119 €
23.05.2024 - 30.05.2024 99 € 129 € 159 €
30.05.2024 - 06.06.2024 129 € 169 € 189 €
06.06.2024 - 13.06.2024 222 € 241 € 269 €
13.06.2024 - 20.06.2024 287 € 297 € 325 €
20.06.2024 - 27.06.2024 334 € 371 € 399 €
27.06.2024 - 04.07.2024 352 € 399 € 427 €
04.07.2024 - 11.07.2024 469€
464 € 492 €
11.07.2024 - 18.07.2024 469€
499€
492 €
18.07.2024 - 25.07.2024 519€
511 € 579€
25.07.2024 - 01.08.2024 539€
529 € 557 €
01.08.2024 - 08.08.2024 549€
579€
609€
08.08.2024 - 15.08.2024 519€
549€
579€
15.08.2024 - 22.08.2024 509€
549€
579€
22.08.2024 - 29.08.2024 429€
449€
479€
29.08.2024 - 05.09.2024 349€
352 € 409€
05.09.2024 - 12.09.2024 289€
297 € 325 €
12.09.2024 - 19.09.2024 229 € 259 € 289 €
19.09.2024 - 26.09.2024 179 € 199 € 229 €

 

 Информации за превозот накнадно!

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

  • *Loyalty card – попуст 7% и не се комбинира со попустот за рана резервација и промо цените
  • *За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин (овој попуст не е важечки за промо термините)
    * попустите не може да се комбинираат,
  • *Во студио е дозволено сместување на лица согласнопредвидениот капацитет (број на кревети)
  • *Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
  • *Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)