VILA Eleni - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Располага со двокреветни студија и двокреветни студија со дополнителен кревет, кои се наоѓаат на прв и втор спрат во вилата. Студијата имаат кујна, бања/тоалет, тераса, WiFi интернет, ТВ, клима (чие користење е вклучено во цената на аранжманот). Вилата има лоби со гарнитура за седење.

-20% попуст за уплата во целост до 29.02.2024
-10% попуст за резервации до 29.02.2024 со 40% уплатена аконтација

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата Eleni се наоѓа на 120 метри од плажата и на околу 250 метри од шеталиштето.

40.627250227108334, 24.56985475767213