• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

АПАРТ ХОТЕЛ “LA SUISSE” (21)

Апарт Хотелот “La Suisse” е одалечен од море 250-300м., има 16 апартмани, секој од нив со површина од 84м2.

Објектот во својата содржина нуди: рецепција, бесплатен паркинг, Wi-Fi, бар ...

Секој апартман има кујна, тоалет, тераса, дневна соба со софа, две спални соби (во едната соба има дупли кревет а во другата единечен кревет и кревети на кат).

 

Цена за наем на апартман во јули и август 39 евра на ден.