STEFANIA HOUSE - 10/11/12 ноќи (17,53)

Опис: Овој модерен комплекс се состои од удобни и модерно опремени студија и апартмани, наменети за сместување од 2 до 4 лица. Сите сместувачки капацитети во нашата понуда се наоѓаат на приземје и на прв спрат и имаат опремена кујна, бања/тоалет, крпи, тераса со гарнитура за седење, ТВ, WiFi интернет и клима вклучена во цената. Вилата има голем, ограден и убаво уреден двор како и приватен паркинг.

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Локација: Вила „Stefania Luxury Studios“ е комплекс од неколку новоизградени згради (2014-2015), се наоѓа во мирен дел од летувалиштето, а од плажата и шеталиштето е на околу 80 метри.

40.21184460690012, 23.674769501852442