• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA RELAX (59)

(62)

Апртманот  “RELAX” се наоѓа на околу  100м до плажа во центарот на Полихроно.До самата вила се наоѓа бесплатен паркинг.Комплетно реновиран 2019г. Располага со едноспален апартман со спална соба и кревет плус за возрасно лице по потреба  и во дневната соба има лежај на спуштање за двајца и дете до 5 год.Комплет опремена кујна со шпорет со рерна,ТВ со сопствена сателитска антена,клима вклучена во цената,интернет,тоалет со туш кабина,тераса со масичка пред вилата и уште една тераса позади вилата.Пред вилата има двор со скара.


ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛАТА СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ ОД АПАРТМАН И  ИЗРАЗЕНИ СО 7% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 31.01.2020

ТЕРМИН

НОЌЕВАЊА

1/4 +1 АПАРТМАН

20.05.-01.06.

12

235€

01.06.-11.06.

10

310€

11.06.-21.06

10

407€

21.06.-28.06

7

299€

28.06.-05.07.

7

375€

05.07.-12.07.

7

407€

12.07.-19.07.

7

470€

19.07.-26.07.

7

500€

26.07.-02.08.

7

500€

02.08.-09.08.

7

500€

09.08.-16.08.

7

500€

16.08.-23.08.

7

470€

23.08.-30.08.

7

407€

30.08.-06.09.

7

342€

06.09.-13.09.

7

278€

13.09.-20.09

7

267€

20.09.-30.09.

10

246€

Напомена:

Смените се однесуваат на апартман за 12,10 и 7 ноќевања
Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 Сместување во собите е во 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 09.00 часот по локално време
 При сместувањето влегувате во чисти соби, но за време на престојот сами се грижите за хигиената.
По завршување на Вашето летување, должни сте апартманот да го оставите во пристојна(чиста) состојба.
 Во случај на причинета штета за време на престојот,корисникот на апартманот ја надоместува штетата на сопственикот на вилата на лице место.
 Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Last Minute понуда да ги објави и продаде останатите слободни капацитети во одредена вила по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот.
Лицата кои претходно уплатиле својот аранжман немаат право на надомест на средтвата на име на разлика во цената.
За уплатени два аранжмана 10+10 ноќевања одобруваме попуст од 7 % на вториот аранжман и не се комбинира со други попусти..
 Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:возрасни: 35 €деца од 2 до 12 години: 25 €деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
За резервација е потрбна уплата од 30% аконтација и целосна уплата до наведениот датим за рана резервација

o туристичка такса 0,5€ на ден од апартман- се плаќа на лице место

Време на поаѓање:

Скопје- во 06.00ч. – на автобуската постројка пред Т.Ц. БИСЕР-Аеродром.