ALFA ALFA HOUSE - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата е во рустикален стил и е комплетно реновирана во 2017 година. Повеќето сместувачки единици имаат боче поглед на море. Сите соби имаат ТВ со сателитска антена, Wi-Fi, како и клима уред чие користење е вклучено во цената.

- BPM - бочен поглед на море

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Локација: Вилата се наоѓа на одлична локација, на само 30 метри од градската плажа. Во непосредна близина има игралиште, маркети и ресторани.

40.09147571334005, 23.78887817116394