• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Ami 5* (61)

HOTEL AMI 5*  

Тип на Соба

01.04 - 05.05 13.10 - 31.10

06.05 - 27.05 25.09 - 12.10

28.05 - 14.06 16.09 - 24.09

15.06 - 07.07 27.08 - 15.09

08.07 - 19.07

20.07 - 26.08

Цена по соба на ден во €

Ноќевање со Појадок

Standard DBL

1 ADL

60

68

80

97

118

131

1 ADL + 1CHD (2-11.99)

60

68

80

97

111

123

2 ADL

80

91

107

129

147

164

2 ADL + 1CHD (2-11.99)

100

114

133

161

184

205

Deluxe MV

1 ADL

68

77

88

105

128

140

1 ADL + 1CHD ( 2 - 11.99)

68

77

88

105

120

131

2 ADL

91

102

118

140

160

175

2 ADL + 1 CHD (2 - 11.99)

114

128

147

175

199

219

Deluxe front sea view

2 ADL

113

124

140

162

182

197

2 ADL + 1 CHD (2-11.99)

142

155

175

202

227

246

3 ADL

161

177

199

230

259

281

Цена по Апартман на ден

Junior Suite

Max 2+2

138,6

155,1

178,2

211,2

240,9

264

Junior Suite SV

Max. 2+2

171,6

188,1

211,2

244,2

273,9

297

Executive Suite

 

286

286

286

341

341

341

Master Suite

 

341

341

341

396

396

396

Доплати:

Baby Cot - 5€ по лице на ден

Паркинг - 7€ по кола на ден

Вечера 15€ по лице на ден

Во цената е вклучено:

Сет на плажа (2 лежалки + 1 сунцобран)

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1€ = 61.80 МКД

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА
ХОТЕЛ АМИ (ex. Melia Hotel) 5 * ПЕТРОВАЦ

01.05 - 30.06 - 39€ по лице на ден, услуга ВВ
01.07 - 31.07 - 53€ по лице на ден, услуга ВВ
01.08 - 31.08 - 59€ по лице на ден, услуга ВВ
01.09 - 15.10 - 48€ по лице на ден, услуга ВВ

 

Доплата за вечера 11€ по лице на ден.
Туристичка такса 1,50 € по лице на ден.

 

Во цената се вклучени појадок, лежалки и чадори на плажа, спа услуги и паркинг.
Додаток за поглед на море - 12€ по лице на ден.
Baby Coy – Бесплатно (со претходна резервација).
1 дете до 11,99 години со 2 возрасни лица - 50% на дополнително легло 
Специјалната понуда е валидна за Двокреветна стандарна соба