• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA KORALI (15)

Регуларна понуда од Korali House

 

KORALI HOUSE VRACHOS                                        www.korali-house.com 

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ

0

30.04-04.06

05.06-25.06

26.06-17.07

18.07-29.08

30.08-12.09

13.09-13.10

Studio Double Standard

18

23

29

41

23

18

Apartment up to 4 pax Standard

22

27

35

47

29

24

Трето лице

10

12

6

6

12

6

Четврто лице

6

6

12

0

6

6

Појадок

7

7

7

7

7

7

Полупансион

19

19

19

19

19

19

Мин. престој

2

3

3

5

5

2

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција

Опис:клима, САТ ТВ,интернет,фрижидер,кујна,паркинг

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellation policy:

10-8 days before arrival 40%

7-4 days before arrival 60%

3-1 days before arrival 80%

Non-show 100%

www.korali-house.com