VILA Vasilis - 10 nokjevanja (17)

Опис: Студијата од нашата понуда се двокреветни и трокреветни и се наоѓаат на приземје и на прв спрат. Секое студио има опремена кујна, бања/тоалет, тераса, мрежи против комарци, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место).

 

-10% попуст за резервации до 29.02.2024 

 

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Вилата се наоѓа на околу 80 метри од плажата и околу 250 метри од центарот на градот.

40.67283782942381, 23.690961668500062