• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA КONSTANTIN 2 (17)

Vila Konstantin 2 се наоѓа во мирна улица опкружена со зеленило, на 80 метри од плажата и на 300 метри од центарот на Полихроно. Во понудата има четирикреветни апартмани кои се наоѓаат на високо приземје или на првиот спрат од објектот. Апартманите имаат две простории-дневна и спална соба. Во дневната има кауч на развлекување, додека во спалната два стандардни кревети. Сите апартмани се опремени со кујни (мини електричен шпорет, садови, голем фрижидер) наменети за подготовка на месни оброци. Апартманите имаат сопствено купатило, клима вклучена во цената, WiFi (со слаб сигнал), TV и тераси со гарнитури за седење. Постелнината и крпите се менуваат на пет дена, а чистењето е на денот на смената.

 

-15% попуст за резервација и целосна уплата до 31. јануари

-10% попуст за резервација и целосна уплата до 28. февруари

-5% попуст за резервација и целосна уплата до 31. април

 


Цените се изразени во евра за престој од 11 дена / 10 ноќевања
Уплата се врши задолжително во денари по курс 1 евро = 62 денари
Задолжителна доплата од 0,5 евра по ден (5 евра за цел престој) на лице место во вилите