• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA IRINI (24)

                                                                       

Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може апартманското сместување да
понуди. Вилата има сопствена плажа, базен, паркинг, бар, катче за деца, wi-fi…
Оваа вила располага со просторни четворокреветни студија и едноспален апартман за 4 до 5 лица.
Сите студија и едноспално апартмани се опремени со кујна, клима ( 4еур на ден се плаќа на лице место), TV, тоалет, wi fi и балкон.
Вилата има сопствена плажа, за секоја соба има бесплатно 1 чадор и 4 лежалки бележани за гостите.

 

Студио (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечно легло + голема софа на спуштање,
со капацитет за 4 лица + 1 дете до 6год (спие со родители)

Едноспален апартман (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечен, и една просторија
т.е кујна во која има една голема софа на спуштање, со капацитет за 4 возр + 1 дете)

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата, истите се резервираат со 30% аконтација. Првите два и последниот термин се ПРОМО ЦЕНИ и не подложат на попуст

 

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.12.2019

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.01.2020


ДатумиНоќевања1/4 Studio1BED ROOM APP
Од: 26-05-2020
До: 02-06-2020
7 79€ 99€
Од: 02-06-2020
До: 09-06-2020
7 99€ 109€
Од: 09-06-2020
До: 16-06-2020
7 179€ 199€
Од: 16-06-2020
До: 23-06-2020
7 219€ 259€
Од: 23-06-2020
До: 30-06-2020
7 259€ 279€
Од: 30-06-2020
До: 07-07-2020
7 299€ 349€
Од: 07-07-2020
До: 14-07-2020
7 379€ 419€
Од: 14-07-2020
До: 21-07-2020
7 429€ 489€
Од: 21-07-2020
До: 28-07-2020
7 479€ 509€
Од: 28-07-2020
До: 04-08-2020
7 519€ 559€
Од: 04-08-2020
До: 11-08-2020
7 519€ 559€
Од: 11-08-2020
До: 18-08-2020
7  519€ 559€
Од: 18-08-2020
До: 25-08-2020
7 509€ 549€
Од: 25-08-2020
До: 01-09-2020
7 449€ 499€
Од: 01-09-2020
До: 08-09-2020
7 369€ 399€
Од: 08-09-2020
До: 15-09-2020
7 279€ 309€
Од: 15-09-2020
До: 22-09-2020
7 229€ 249€
Од: 22-09-2020
До: 29-09-2020
7 179€ 199€

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

 

Во цената не е вклучен превоз.Повратен превоз до Врахос чини:

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -50€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -45€ по лице


ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Кичево за Врахос:

Битола (Автобуска станица Транскоп – на перон)-40€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -45€

Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -45€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -45€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -45€ по лице

Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -45€ по лице

 

Релациите кои се наведени како (трансвер) се реализираат со патнички возила или комбe

 

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 15 Евра од редовната цена од Битола и 10еур од Скопје

– Деца до 1,99 години бесплатно

– Лица постари од 63год – попуст од 10еур

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

* LOYALTY CARD попуст 7 % и не се комбинира со попустите за рана резервација или промо цените
* За уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
* попустите не може да се комбинираат,
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата), 

 

Време на поаѓање за Врахос:

01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола

01:45 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) трансфер до Битола

12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола

02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола

03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на перон)

03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола

02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)

02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансвер до Битола

02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)

 

Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.
Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.
Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

 

Гпс координати: 39.174152, 20.550244

 GPS:39.174152,20.550244