• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

HOTEL DELTA 3* (35)

Цените се валидни за период 22.0630.09.2019

 

Тип на сместување Пакет цена за 3 ноќевања Пакет цена за 5 ноќевања Пакет цена за

 

7 ноќевања

Пакет цена за 10 ноќевања
Двокреветна соба 114€ 187€ 251€ 358€
Двокреветна соба стандард 134€ 221€ 301€ 425€
Двокреветна соба плус 160€ 263€ 355€ 506€
Трокреветна соба стандард 182€ 300€ 404€ 573€
Трокреветна соба плус 213€ 351€ 475€ 675€
Еднокреветна соба стандард 107€ 173€ 234€ 330€
Еднокреветна соба плус 119€ 195€ 262€ 371€
СПА третман по пакет Маска за лице за човек Маска на цело тело за човек Третман на лице по човек Масажа 20 минути

 

Цени за дополнително легло по лице на ден :

Возраст Цена за ноќевање со појадок
Дете од 0 до 3,99 години Бесплатно
Дете од 4 до 11,99 години 11€
Возрасен на дополнително легло 14€

 

Цените се во евра по соба  за ноќевање и вклучуваат :

Ноќевање со појадокКористење на затворен базен со минерална вода, детски базен , шезлонг, фитнес;Wi-Fi интернет,детски кат и паркинг;