Apartmani Metamorfozis 1 -10ноќи/сопствен превоз (17,53)

Опис: Апартманите Метаморфозис располагаат со дуплекс апартмани во кои можат да се сместат од две до шест лица. Секој апартман има по две спални соби и дневен престој со кујна и трпезариски дел. Секој апартман има опремена кујна со шпорет, бања, тераса, WIFI, клима вклучена во цената.

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Локација: Вилата се наоѓа во центарот на градот, во близина на црквата и хотелот Симеон. Вилата е составена од две згради од кои Metamorfosis 1 од плажата е оддалечена околу 160 метри.

 

40°13'44.2"N 23°36'16.3"E