• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

LION 4*

ХОТЕЛ ЛИОН 4* БАНСКО

 ПОПУСТИ

-7=6 важи за пристигнување после 26.02/2022

 

Тип на соба

 

ПОЛУПАНСИОН

26.12-01.01/2022 02.01-07.01/2022 08.01-14.01/

22.01-25.02/2022

15.01-21.01

26.02-01.04/2022

Двокреветна соба(2+1) 77 55 47 43
Еднокреветна соба(1+0) 146 83 67 61
Фамилијарна соба(2+2) 90 76 57 53
Апартман(4+1) 305 220 186 170
Возрасен на доп. легло 59

 

42 35 33

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН/ ЦЕНИТЕ НА АПАРТМАНОТ СЕ ЗА 4 ЛИЦА

Цената вклучува:

-појадок и вечера со вклучени пијалоци за време на вечерата (вино,пиво,вода,џус)

-користење на внатрешен базен и фитнес

-Шатл до гондола

-Скии и гардеробер

 

Услови за Деца

-Дете до 3.99 бесплатно

-Деца од 4 до 11.99 на дополнително легло 50% попуст

-Деца од 4 до 11.99 на редоводно легло 25% попуст