VILA Thea - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вила Теа располага со висококвалитетни и модерно опремени студија, изградени во 2019 година. Во нашата понуда имаме двокреветни и трокреветни студија кои се наоѓаат на приземје и на прв спрат и имаат поглед на море. Секое студио е комплетно опремено и има кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место).

 

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата се наоѓа во мирен дел од градот, на околу 150 метри од плажа и на околу 1200 метри од центарот.

40.673235298059325, 23.69151268465575