VILA Gregory - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Сите соби во Вила Gregory се наоѓаат на вториот кат, некои имаат директен поглед на море, а некои имаат поглед кон улица. Секоја соба има фрижидер, бања/тоалет, крпи, тераса, WiFi интернет, ТВ и клима (вклучена во цената на аранжманот). Во непосредна близина на вилата има бројни супермаркети и ресторани.

-10% попуст за резервации до 29.02.2024- PM-поглед море

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата се наоѓа во центарот на Потос, на само 20 метри од градската плажа.

40.61017174930836, 24.605944400000002