VILA Kostas - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија кои се наоѓаат на високо приземје или на прв спрат. Секоја од сместувачките единици располага со опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима уред (со доплата на лице место).

 

20% попуст за уплата во целост до 31.12.2023

10% попуст за резервации до 31.12.2023 со 40% уплатена аконтација


- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Вила Костас се наоѓа веднаш до училиштето во Неа Врасна, а од плажа е оддалечена 350 метри.