VILA Nick Rooms - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата располага со прекрасно уреден двор, рецепција и базен. Студијата од понудата се наоѓаат на приземје и на прв спрат. Сите студија имаат кујна, ТВ, бања, WiFi и клима уред (се доплаќа на лице место).

 -10% попуст за резервации до 29.02.2024

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Се наоѓа на 50 м од плажа и 250 м од центарот на градот.

40.66751311586601, 23.692664744180316