PETRIDIS HOUSE-10 ноќи/сопствен превоз (17,53)

Опис: Вила Петридис е апартхотел, со прекрасно уреден двор со многу зеленило. Располага со студија наменети за сместување на две и три лица (грчки двоен и стандарден кревет). Грчки брачен кревет во спалната соба, два стандардни кревети во просторијата каде што се наоѓа кујната.

Сите студија се климатизирани со доплата на лице место од 5 € на ден. Се наоѓаат на прв кат и имаат опремена кујна, WC, ТВ, WiFi, како и тераса.

Во рамките на своите капацитети, вилата Петридис има и ресторан со грчка и интернационална храна, рецепција, ТВ соба, билјард маса и отворен базен. Користење на лежалките е можно со доплата.- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Локација: Вилата се наоѓа на околу 400 метри од плажата.

39.98804470935652, 23.609371691262538