• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Хотел LONDON 3*- Велипоје, Скадар (15)

 

Хотел “London” е одалечен 100тина метри од море.

Објектот во својата содржина нуди: рецепција, ресторан, бесплатен паркинг, бесплатно Wi-Fi, бесплатни лежалки...

Собите се опремени со: ТВ со сателитски канали, телефон, мал фрижидер, тераси, клима уред, микробранова печка...

 

24 евра полн пансион во јуни, јули и септември за направени резервации од 22.06 до 26.06.2021

За резервации со помалку од 5 ноќевања престој цената се зголемува за 10%.

 Услуга

Мај, јуни

Јули, септември

        Август        

 Полн пансион 

26

32

 

-Цените се дадени по лице, на ден, за избран тип на услуга

-Деца до 5 год. Бесплатно

-Деца од 5-10 год. плаќаат 50%

-Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената