• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA MARIA 10 nokji (17)

Вилата Maria се наоѓа на само 80 од плажата во централниот дел на Јерисос, на третиот крак Атос. Апартманите се наоѓаат на прв и на втор спрат од вилата. Сите  имаат  опремени кујни кои се целосно издвоени од спалните соби и имаат прозор, телевизор и клима уред чие користење е вклучено во цената. Дел од сместувачките капацитети имаат тераси со поглед во дворот на вилата, а останатите се со поглед на улица. Сите тераси се заштитени со тенди. Гостите можат секојдневно да се одмараат во дворот на вилата кој е опремен со пластични маси и да ја користат скарата. Сите сместувачки капацитети имаат постелнина и крпи кои се менуваат еднаш во текот на десет дена. Затоплувањето на водата во целата вила е со сончеви колектори, а вилата е покриена со безжичен интернет. Агенцијата како организатор на патувањето не може да влијае на капацитетот и периодите со топла вода во вилата, ниту да биде одговорна за квалитетот на интернет конекцијата. Во непосредна близина на вилата има простор за паркирање на возила.

 

Вила „Maria” - Јерисос 

Термин:

Ноќевања:

1/2 апартман

1/2+1 апартман

1/4 апартман

1/4 дуплекс 

26.05-05.06.2021

10 

180 (11.160 ден.) 

200 (12.400 ден.) 

240 (14.880 ден.) 

280 (17.360 ден.) 

05.06-15.06.2021

10 

240 (14.880 ден.) 

260 (16.120 ден.) 

300 (18.600 ден.) 

340 (21.080 ден.) 

15.06-25.06.2021

10 

320 (19.840 ден.) 

340 (21.080 ден.) 

380 (23.560 ден.) 

420 (26.040 ден.) 

25.06-05.07.2021

10 

360 (22.320 ден.) 

380 (23.560 ден.) 

420 (26.040 ден.) 

460 (28.520 ден.) 

05.07-15.07.2021

10 

420 (26.040 ден.) 

440 (27.280 ден.) 

480 (29.760 ден.) 

520 (32.240 ден.) 

15.07-25.07.2021

10 

460 (28.520 ден.) 

480 (29.760 ден.) 

520 (32.240 ден.) 

560 (34.720 ден.) 

25.07-04.08.2021

10 

460 (28.520 ден.) 

480 (29.760 ден.) 

520 (32.240 ден.) 

560 (34.720 ден.) 

04.08-14.08.2021

10 

460 (28.520 ден.) 

480 (29.760 ден.)

520 (32.240 ден.) 

560 (34.720 ден.) 

14.08-24.08.2021

10 

460 (28.520 ден.) 

480 (29.760 ден.) 

520 (32.240 ден.) 

560 (34.720 ден.) 

24.08-03.09.2021

10 

420 (26.040 ден.) 

440 (27.280 ден.) 

480 (29.760 ден.) 

520 (32.240 ден.) 

03.09-13.09.2021

10 

320 (19.840 ден.) 

340 (21.080 ден.) 

380 (23.560 ден.) 

420 (26.040 ден.) 

13.09-23.09.2021

10 

230 (14.260 ден.) 

250 (15.500 ден.) 

290 (17.980 ден.) 

330 (20.460 ден.) 


 

 

- Цените  во табелата се однесуваат за наем на цело студио за 10 ноќевања без вклучен превоз

- Во студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети  

- Сместувањето е првиот ден после 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 09.00 часот по локално време

 - Доплата за туристичка такса во Грција-0,50 евра по соба од ден (се плаќа во агенцијата)

- Плаќањето на аранжманите е исклучиво во денарска противвредност по курс  62 денари!