VILA LONDON (80)

ПРОМОТИВНИТЕ ЦЕНИ СЕ ОДНЕСУВААТ НА 7 НОЌЕВАЊА СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ ЗА ЕДНО ЛИЦЕ!!!

 Вила Лондон се наоѓа на 400 метри (7 пешачење) одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците 5 еур од ден), тераса,wifi.

Олимпик бич Грција (Олимписка ривиера), одалечен 2 километри од Паралиа а поврзано со неа со шеталиште по должина на плажата. Многубројните таверни, ресторани, продавници даваат посебен колорит на оваа летувалиште. Претставува мирно место за одмор, погоден за семеен туризам со долга песочна плажа. Близината на Паралиа овозможува богат ноќен живот.

 

-Цените се однесуваат за а 7 ноќевања и превоз за едно лице.

Сезонски цени – наем на студио

 

Вонсезонски цени по лице со вклучен превоз

 

 


ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПАТНИЧКО ОСИГУРУВАЊЕ.
-Поаѓање за Олимпик Бич е во 08 00ч (пола час пред тргнување да се биде пред Хотел Русија).
- Поаѓање од Грција: Истиот ден попладне во 15 часот по локално време
- Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до соодветно место за запирање на автобусот според локалните сообраќајни услови..
- Организаторот не гарантира превоз до самиот објект на сместување
. - Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот на сместување.
-Превземање на собите после 14.00 часот а напуштање во 09.00 часот- локално време.
-Патничко осигурување е задолжително и НЕ Е ВКЛУЧЕНО во цената.
-Во цената не е вклучена туристичка такса пола евро од ден (се доплаќа на рецепција при превземање на клучевите од студиото) -Цените се дадени во евра за уплата во денарска противредност 1 евро =62,00 мкд.