VILA RINA - 10 ноќевања (17,53)

Опис: Нудиме двокреветни и трокреветни студија кои се наоѓаат на приземје и на прв кат, распоредени во две згради кои се една до друга и делат ист двор. Сместувачки единици се поскромно опремени и имаат кујна, бања/тоалет, крпи, тераса, ТВ (без српски канали), WiFi интернет, клима (се доплаќа на лице место, од 10 € на ден).

 

20% попуст за уплата во целост до 31.12.2023
10% попуст за резервации до 31.12.2023 со 40% уплатена аконтација

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Локација: Вила Рина се наоѓа во мирен дел на Парга, на околу 250 метри од центарот на градот и околу 500 метри од градската плажа.
39.28714429784032, 20.398362797098088