• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

RODOPSKI DOM (35)

 

Хотел РОДОПСКИ ДОМ 4* – Чепеларе, Пампорово 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2019 | 10% за резервација и уплата до 31.10.2019

 

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 15.01-02.02.2020 | 20.02-31.03.2020 (попустите не се комбинираат)

 

 

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, интернет, паркинг


Дополнителни услови : 

Дете до 5.99 год. во двокреветна соба со 2 возрасни – бесплатно

Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 65% попуст

Трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба  – 25% попуст

Две деца до 11.99 год. на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – бесплатно

Трет возрасен на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – доплата 11€

Четврт возрасен на дополнително легло во апартман – доплата 11€

 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 50€, дете (4-11.99 год.) – 25€

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден