VILA Eirini Klimis - 10 ноќи (17,53)

Локација: Вила Eirini Klimis се наоѓа на 200 метри од шеталиштето и на 200 метри од градската плажа.

Опис: Располагаме со двокреветни и трокреветни студија кои се наоѓаат на прв и втор кат во вилата. Сместувачките единици кои се наоѓаат на првиот кат се реновирани, а сите сместувачки единици имаат опремена кујна, бања, тераса, крпи, WIFI, ТВ, клима (со доплата од 5 € на ден).

 

20% попуст за уплата во целост до 31.12.2023
10% попуст за резервации до 31.12.2023 со 40% уплатена аконтација

 

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62